Chcete už konečne rozprávať ANGLICKY bez toho,
aby Vám bolo trápne na dovolenke
či na pracovnom pohovore,
že neviete ani slovo po anglicky?

Milý priateľ,

Máte aj Vy problém nájsť si slušnú, dobre zaplatenú prácu, ale neviete ani slovo po ANGLICKY?

Mnoho mojich priateľov a známych sa stretáva s podobným problémom. Skončili strednú či vysokú školu, chcú sa zamestnať, ale tá ANGLIČTINA, tá ich atakuje na každom kroku a pýta si svoju pozornosť zo všetkých strán.

Dokonca ešte aj telefonické pozvanie na pracovný pohovor dostávajú v ANGLIČTINE.

Stalo sa to aj Vám?

Ahojte, moje meno je Marek Meričko a som zakladateľom jazykovej školy ELSiS. Na trhu pôsobíme od roku 2013 a našimi rukami prešli stovky spokojných študentov.  Našim cieľom je učiť ľudí rozprávať ANGLICKY s ľahkosťou a 4-krát rýchlejšie bez toho, aby sa stresovali či prejdú pracovným pohovorom alebo či sa dorozumejú na dovolenke.

Minule mi jeden kámoš hovoril svoju skúsenosť: „ Prídem na pracovný pohovor, kde mám preukázať aspoň čo to z ANGLIČTINY. A ja zrazu zistím, že neviem rozprávať. Bože, aký trapas, až sa mi košeľa spotila 🙂 Marek, poviem ti, tak trápne a beznádejne som sa už dávno necítil. Hanbil som sa ako pes. A zažil som to už 5-krát.  A dosť! Už ma to nebaví!“

„Musím  niečo zmeniť, musím začať spíkovať ANGLICKY. A práve ty a tvoj online kurz Začíname spíkovať anglicky mi padol vhod. Poďme teda do TOHO!“

Na prvý pohľad sa to nezdá, ale:

Viete si predstaviť o koľko Eur tak prídete, keď len 1 rok budete neúspešne chodiť po pracovných pohovoroch? A všade zhoríte najmä pre tú ANGLIČTINU?

Ak by Vám dali 1000 Eur mesačne tak na začiatok (čo je s angličtinou úplne OK, ako mi to ľudia hovoria), ročne tak prídete s bonusmi kľudne aj o 15 000 Eur....

Wau, dobrá pálka, čo poviete? Mohli ste mať 15 000 Eur,  keby ste vedeli ANGLICKY.

A to ešte nehovorím, ako ste na tom s Vašim sebavedomím, ak Vás každý druhý týždeň vypoklonkujú preč z pohovoru len preto, že neviete ANGLICKY.

Je tu ešte jeden bežný problém, s ktorým sa stretávam:

Mnohokrát si vypočujem zážitky ľudí z dovoleniek. Ešte sú len na letisku na ceste domov a už mi volajú.

Minule to bola pecka:

„ Dobrý deň, tu pani XY, volám Vám, že sa chcem zapísať na kurz ANGLIČTINY u Vás. Práve letím s deckami z dovolenky a nechcite vedieť ako sa cítim“

Ja na to: „No dajte, horím nedočkavosťou.“

„Som na seba veľmi naštvaná, že som podcenila tú ANGLIČTINU. Cítila som sa tam ako pako. Len si to predstavte, ste na dovolenke s dvoma deckami, tie chcú vyskúšať všelijaké atrakcie a výlety a moja angličtina – no hotová KATASTROFA. Hrozne sa hanbím, cítim sa neuveriteľne trápne, že v dnešnej dobe neviem po ANGLICKY. Ako taký PAKO.“

„Preboha, kde som bola doteraz? Prosím Vás, pomôžte mi s tým.“

„Ok, mladá pani, presne viem, ako sa cítite. To poznám, sám som si tým prešiel. Aj pre mňa prvé vycestovania na dovolenku boli teda riadne trapasy. Tiež som sa uvedomil a naštartoval som tú ANGLIČTINU ihneď naplno.“

„Áno, a môžem Vám povedať, rozhodnutie začať riešiť ANGLIČTINU bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v mojom živote.  Určite to  s Vami tak nemusí byť navždy.

Zastavme sa na chvíľu.

Našli ste sa vo vyššie opísaných situáciách?

Zažívate aj vy často podobné problémy a frustráciu, ako väčšina mojich klientov, keď s nimi ešte len začínam pracovať?

Ak ste v týchto opisoch aspoň trošku našli a chcete vedieť, ako sa v základných situáciách plynule dohovoriť po anglicky, pripravil som pre Vás riešenie vo forme online kurzu ANGLIČTINY – Začíname spíkovať ANGLICKY.

Pre koho je kurz Začíname spíkovať ANGLICKY určený?

check1
Pre tých, ktorí sa potrebujú naštartovať v angličtine od začiatku

check1
Pre tých, ktorí neúspešne prechádzajú pracovnými pohovormi

check1
Pre tých, ktorí dovolenkujú v zahraničí a potrebujú zvládnuť základy ANGLIČTINY

check1
Pre tých, ktorým už stačilo tých trapasov,  keď nevedeli ani slovo po ANGLICKY

Čo v kurze nájdete?

check1 13 videolekcií systematicky zoradených od začiatku

check1
Logicky zoradené témy tak, aby Vám to celé zapadlo do seba

check1Témy vďaka ktorým budete rozprávať ANGLICKY na pohovore alebo na dovolenke, bez stresu, neistoty, strachu a trapasov.

video-01Video Lesson 1 – Sloveso TO BE – v hodnote 15 Eur – Prvá videolekcia vás prevedie slovesom TO BE čiže „byť“. Naučíte sa tu základné frázy ako „Ja som, Ty si, Vy ste“ vďaka čomu sa budete vedieť jednoducho predstaviť či opýtať sa druhého základné veci o ňom.

video-02Video Lesson 2 – There is/ There are + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur – Druhá videolekcia Vám ukáže situáciu There is/ There are – „Tam je, tam sú“ čo je dôležité na to, aby ste vedeli poukázať na veci okolo Vás a naučiť sa túto najdôležitejšiu frázu: There is, there are v reálnej situácii.

video-03Video Lesson 3 – Privlastňovacie zámená – My, your.... + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur. Táto videolekcia je v praxi takisto veľmi často využívaná preto, aby ste vedeli pomenovať veci a ľudí okolo Vás: Moja rodina, tvoji priatelia, naša škola, atď...

video-04Video Lesson 4 – Ukazovacie THIS/THAT + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur – táto videolekcia obsahuje slovíčka v reálnych situáciách, aby ste sa naučili pomenovať: toto je... tamto je... tamtí sú.... atď. Takisto v praxi nezanedbateľná vec používaná každodenne.

video-05Video Lesson 5 – Jednotné a množné číslo - v hodnote 15 Eur – táto videolekcia má v sebe praktické ukážky slov v jednotnom a množnom čísle vrátane množstva výnimiek, ktoré sú pre mnohých novinkou.

 

video-06Video Lesson 6 – Čísla v angličtine + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur – tu si ukážeme použitie čísel nielen od 1-10, ale aj vyšších v stovkách a tisícoch tak, aby ste sa pri počtoch nestratili a v praxi, v banke, v obchode ich vedeli rýchlo použiť.

video-07Video Lesson 7 – Určovanie času – koľko je hodín? + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur – v tejto videolekcii sa dostanete do kontaktu s rozdielmi v určovaní času v Anglicku, v USA tak, aby ste boli všade načas a nezmeškali svoj vlak či lietadlo.

video-08Video Lesson 8 – Anglické slovesá + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur. V tejto videolekcii si ukážeme najzákladnejšie anglické slovesá vrátane anglického slovosledu –aby ste vedeli, ako ich uložiť do vety tak, žeby to dávalo max.zmysel a vyhli ste sa nedorozumeniam v komunikácii.

video-09Video Lesson 9 – Prítomný jednoduchý čas+ Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur. V tejto videolekcii sa zameriame na to, kedy použiť prítomný čas ako prvý základný kameň vrátane všetkých zaujímavostí a výnimiek tak, aby ste v reálnej situácii pohotovo a správne zareagovali.

video-10Video Lesson 10 – Zoznamovanie sa + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur. V tejto videolekcii sa bližšie pozrieme na „čarovné“ slovíčka, ktoré keď položíte na začiatok otázky v bežnej konverzácii, hneď to bude mať šťavu a rozprúdite tým cool rozhovor.

video-11Video Lesson 11 – LIKE, DISLIKE – páči, nepáči + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur . V jedenástej videolekcii sa povenujeme štruktúre LIKE – páči sa mi, mám rád, prejdeme širokým spektrom farieb v angličtine, zoznámime sa s rodinnými príbuznými a nadviažeme na časti dňa. Všetko praktické veci, ktoré určite oceníte.

video-12Video Lesson 12 – Koľko to stojí HOW MUCH+ Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 15 Eur. V tejto časti sa pozrieme na cenník v bufete či v reštaurácii, aby ste sa vedeli opýtať čo koľko stojí u najbežnejších potravín.

video-13Video Lesson13 – Predložky a dni v týždni  + Pracovný zošit s cvičeniami (v hodnote 15 Eur). V tejto poslednej videolekcii kurzu si vysvetlíme najbežnejšie predložky miesta, tak aby ste bez problémov vedeli opísať situáciu. Napríklad:  „Môj pes leží pod stolom, pred kozubom, na malom koberci vedľa mňa“. Načrieme aj do slovnej zásoby dní v týždni – všetko prakticky v kontexte každodenných situácií.

Ku každej lekcii máte priložený PRACOVNÝ ZOŠIT s cvičeniami – aby ste si to vedeli precvičiť v praxi

A to ešte stále nie je všetko.

Navyše som si pre vás pripravil aj niekoľko extra bonusov navyše, aby sme sa uistili, že z toho kurzu dostanete skutočne maximum.

Takže  BONUSY pre Vás:

check1BONUS: 30 minútová telefonická konzultácia GRÁTIS - v hodnote 25 Eur.

Jedna bežná 30 minútová konverzácia so mnou stojí 25 eur a počas týchto 30 minút budem odpovedať na každú vašu pálčivú otázku ohľadom angličtiny.Spýtajte sa ma koľko otázok chcete, vyskúšajte si na mne nové vety, ktoré ste sa naučili a získajte odo mňa ďalšie tipy navyše, aby sme sa uistili, že vaša angličtina bude naozaj perfektná.

A to ešte stále nie je všetko!

check1BONUS: 3 hodiny SKYPE lesson GRÁTIS – spolu v hodnote 60 Eur

Počas každej z týchto 3 hodín Skype, ktoré sumárne stoja 60 Eur, sa ma môžete pýtať akékoľvek otázky ohľadom  Vášho online kurzu angličtiny, vieme si prebehnúť veci a cvičenia v lekciách, čo Vám prípadne nebolo jasné, tak aby ste si naozaj odniesli z tohto kurzu maximum.

A to ešte stále nie je všetko!

check1BONUS: Ranný jazykový nakopávač– v hodnote 89 Eur 

Mailom vám budem pravidelne posielať silné motivačné myšlienky každé druhé ráno po dobu 60 dní tak, aby Vás to nakoplo s tou ANGLIČTINOU. Tak aby ste v sebe našli Váš najhlbší vnútorný potenciál, ktorý každý jeden z Vás v sebe určite skrýva. Ranný jazykový nakopávač Vás myšlienkovo navedie na takú cestu, aby ste uverili v to, že angličtinu zvládate hravo a s ľahkosťou, aby ste sami uverili tomu, že všetko je možné v kontexte: spíkujem anglicky a moja kvalita života rýchlo rastie nahor, spíkujem anglicky a môj príjem ide nezadržateľne vyššie, spíkujem anglicky a plním si svoje životné ciele a sny.

A to ešte stále nie je všetko!

check1BONUS: Doživotná podpora v členskej zóne kurzu – nevyčísliteľná hodnota

Keďže ide o online kurz, jeho obsah a moju podporu v členskej zóne máte doživotne k dispozícii. Ozaj nemáte čo stratiť, tu môžete iba získať. Vďaka kurzu Začíname spíkovať anglicky môžete získať obrovskú hodnotu, za ktorú sa Vám Vaša budúcnosť raz poďakuje. 

Ďalšími  výhodami  tohto  online kurzu sú: 

Danými lekciami môžete prechádzať vlastným tempom tak, ako to celé stíhate

Nie ste naviazaný na žiadnu skupinu ani fixný čas

Nemusíte dochádzať na kurz fyzicky – šetríte tým drahocenný čas aj peniaze

Ak si nejaké info nezapamätáte, vždy sa k tomu budete môcť vrátiť a budete to mať k dispozícii doživotne u seba v počítači!

Dovoľte mi spýtať sa Vás...

Akú hodnotu má pre vás perfektné dorozumenie sa na dovolenke a perfektné zvládnutie akéhokoľvek pohovoru či rozhovoru po anglicky?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť za to, že budete vedieť spíkovať ANGLICKY hravo a s ľahkosťou?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE sa Vaša životná úroveň môže rapídne zvýšiť?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE sa viete dostať do iných kruhov a mať množstvo nových príležitostí ako na dlani?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE sa Váš život stane o niečo jednoduchší?

Celková cena kurzu vrátane bonusov a ďalších výhod je 369 Eur s DPH.

Dnešná cena, za ktorú to všetko môžete získať je 39 Eur s DPH.

Áno, čítate dobre, iba 39 Eur s DPH.

To, čo dostanete v tomto kurze v porovnaní s Vašou investíciou,  predstavuje obrovskú hodnotu.

Tých 39 Eur sú  len omrvinky za to, čo pre vás môže kurz Začíname spíkovať anglicky spraviť - dodať viac pohody, rozhľadu, kľudu, vedomostí a sebavedomia.

Moja ponuka tu ale nebude donekonečna. Je len pre tých, ktorí idú do AKCIE, pre tých, ktorí sú ochotní konať IHNEĎ.

Je časovo obmedzená len do  6.1.2017 (do polnoci). Po tomto termíne sa prihlasovanie do kurzu UZAVRIE.

Čo na naše kurzy o našu výučbu hovoria naši študenti?

Monika Folentová Monika Folentová

Výučbu angličtiny v jazykovke ELSiS hodnotím veľmi pozitívne, som maximálne spokojná s touto školou a hlavne so vzdelaným lektorom. Je to na vysokej úrovni odkomunikované. Celkovo mi to sedí a rada túto školu odporúčam aj ďalším študentom.

Alexandra Veľasová Alexandra Veľasová

Ku kurzu v ELSiS som sa dostala vďaka výhre v mikulášskej súťaži. Som veľmi šťastná, že sa mi dostala taká možnosť. Hodnotím to veľmi pozitívne, naučila som sa veľa nových vecí najmä ohľadom gramatiky. Oceňujem profesionálny a milý prístup lektora a túto školu odporúčam aj ostatným. Vyskúšajte, nebudete ľutovať.

Peter Šteňko Peter Šteňko

Hodiny angličtiny v tejto škole som si vybral preto, lebo som hľadal spôsob ako sa posunúť v angličtine dopredu. Spolupráca trvala 5 rokov.  S výsledkom som veľmi spokojný, zmaturoval som z angličtiny a posunul som sa hlavne v konverzácii, čo je pre mňa najdôležitejšie, lebo rád cestujem po svete. Cením si najmä priateľský prístup lektora a ochotu pomôcť. Odporúčam aj ostatným študentom nech skúsia, určite nebudú ľutovať.

Silvia Murníková Silvia Murníková

Podľa mňa je výučba na tejto škole na veľmi vysokej a veľmi dobrej úrovni. Odkedy chodím na hodiny prípravy k maturite z AJ, tak moje znalosti a schopnosti sa rozšírili o veľa nových informácií. Som spokojná so spôsobom vedenia hodín a s mojim vyučujúcim p. Meričkom. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú rozšíriť svoj obzor a schopnosť komunikovať anglicky.

Diana Dupaľová Diana Dupaľová

Jazykový kurz angličtiny prebiehal priateľskou, zaujímavou formou s dôrazom na komunikáciu, čo bolo to hlavné  a dôležité pre mňa. Oceňujem profesionálny prístup lektora a som len a len spokojná. Určite doporučujem túto jazykovku aj ostatným.

Ak ešte stále váhate, či je tento kurz pre vás...tu je niečo, čo sa vám bude páčiť...

zaruka

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Vyskúšajte tento kurz. Vezmite si ho, prejdite si všetkými videolekciami, vypracujte si pracovné zošity, zoberte si z neho čo najviac informácií.

A ak si po 30 dňoch poviete, že tento kurz nie je pre Vás, že to nie je to, čo ste očakávali, tak mi napíšete krátky email na info@elsis.sk a ja Vám vrátim všetky peniaze bez toho, aby som sa Vás na čokoľvek pýtal.

Som však presvedčený, že HODNOTA tohto kurzu Vám prinesie  PODSTATNE VIAC!

Zamyslite sa nad tým:

Aké by to bolo ovládať angličtinu tak, aby ste boli na pracovnom pohovore v pohode a s maximálnym sebavedomím odpovedali na všetky otázky?

Aké by to bolo, keby Vám stačilo prejsť 1-2 pohovormi a boli by ste prijatí?

Aké by to bolo nájsť si prácu do 1 mesiaca s vašou angličtinou vďaka tomuto kurzu? A nestrácať pritom čas cestovaním a radšej rovno zarábať a získavať skúsenosti?

Aké by to bolo?

Stálo by to za to?

Aké by to bolo pohodovo sa dorozumieť ANGLICKY na dovolenke?

Aké by to bolo nadviazať na dovolenke medzinárodné priateľstvá a získať kontakty v angličtine?

Stálo by za to investovať do seba a zakúpiť si online kurz Začíname spíkovať Anglicky?

Ak je vaša odpoveď ÁNO, tak kliknite na žlté tlačidlo nižšie teraz a pustite sa do toho:

Časté otázky

1. Čo ak nebudem stíhať prechádzať kurzom?

Nevadí, keďže to máte v online verzii v počítači, viete sa k tomu vrátiť, ked budete mať čas.

2. Bude to len nejaká teória?

Keďže sa jedná o jazykový kurz pre začiatočníkov, tak bude tam aj teória, ale veľmi úzko napojená na prax, na praktické veci, ktoré sa vonku v zahraničí používajú veľmi často. Viem o čom hovorím, sám som precestoval USA, Anglicko  a Austráliu a v kurze sa dozviete veci, bez ktorých sa vo svete nezaobídete. Tipy a triky, ktoré Vám učiteľ bez zahraničných skúseností nikdy neodovzdá.

3. Čo ak nebudem niečomu rozumieť?

Vrámci kurzu máte doživotnú podporu v členskej zóne, kde sa ma môžete pýtať všetko čo Vás trápi (samozrejme iba ohľadne angličtiny)

4. Potrebujem na kurz nejaké učebnice?

Nie, žiadne učebnice Vám netreba, všetko máte vysvetlené v jednotlivých lekciách kurzu.

5. Mám si písať nejaké poznámky?

Je to samozrejme na Vás, avšak doporučujem si urobiť poznámky z prebratých vecí, ku každej lekcii máte pracovný zošit, kde si to všetko môžete značiť.

6. Čo ak zistím, že kurz mi nevyhovuje?

V tomto prípade si viete uplatniť 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Jednoducho mi napíšete mail na info@elsis.sk  a bez akýchkoľvek otázok Vám vrátime peniaze.

P.S: Ak ste jeden z tých, ktorí rovno idú dole na spodok stránky, tak pre Vás len  v krátkosti:

Prinášam Vám online jazykový kurz Začíname spíkovať anglicky v rozsahu 13 videolekcií, každá videolekcia v hodnote 15 Eur, plus atraktívne bonusy k tomu:

check1BONUS: 30 minútová telefonická konzultácia GRÁTIS - v hodnote 25 Eur.

 

check1BONUS: 3 hodiny SKYPE lesson GRÁTIS – spolu v hodnote 60 Eur

 

check1BONUS: Ranný jazykový nakopávač– v hodnote 89 Eur 

 

check1BONUS: Doživotná podpora v členskej zóne kurzu – nevyčísliteľná hodnota.

Celková hodnota kurzu je tak 369 Eur s DPH.

Dnešná cena, za ktorú to všetko môžete získať je 39 Eur s DPH.

Áno, čítate dobre, iba 39 Eur s DPH.

 

A navyše máte aj neobmedzenú 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí čo znamená, že ak si myslíte, že tento kurz nebola dobrá investícia alebo nenaplnil vaše očakávania, tak mi do 30 dní dáte vedieť a ja vám vrátim peniaze.

ROZHODNUTIE JE NA VÁS