Zistite tu a TERAZ ako môžete začať perfektne rozprávať ANGLICKY. 
Dajte zbohom nedorozumeniam
a trapasom v práci,

ktoré vznikli len preto, že ste nesprávne
pochopili situáciu 
či úlohu v angličtine.

Milý priateľ,

Ocitli ste sa aj Vy v situácii, kedy musíte v práci komunikovať ANGLICKY,  no ide to s Vami  ako v lete na saniach?

Mnoho mojich priateľov a známych sa stretáva s podobným problémom. Skončili strednú či vysokú školu, našli si prácu v slovenskej alebo v zahraničnej firme, len tá ich ANGLIČTINA! Tá im nedá spávať.

Stretávajú sa s ňou na každom kroku a sú nútení komunikovať či už osobne, mailom alebo po telefóne. Všetko po ANGLICKY!

Stáva sa niečo podobné aj Vám?

Ahojte, moje meno je Marek Meričko a som zakladateľom jazykovej školy ELSiS. Na trhu pôsobíme od roku 2013 a našimi rukami prešli stovky spokojných študentov.  Školím angličtinu vo veľkých nadnárodných spoločnostiach ako US  Steel Košice, vyučujem ľudí od bežných pozícií cez vrcholových manažérov po riaditeľov, vyučujem angličtinu u vojakov na zahraničných misiách na ministerstve vnútra. Všetci čo sa potrebujú naučiť rozprávať po anglicky sebavedomo a s istotou, prichádzajú za nami. Našim cieľom je učiť ľudí rozprávať ANGLICKY s ľahkosťou a 4-krát rýchlejšie bez toho, aby sa stresovali či obstoja  v práci dennodenne komunikovať ANGLICKY alebo či si budú vedieť porozumieť  svojim zahraničným kolegom v práci. 

Stretol som sa minule s jedným mojim kamarátom. Začal mi horlivo opisovať svoju skúsenosť:  „Prídem každý deň ráno do práce, už pri vchode ma po ANGLICKY pozdraví môj šéf a hneď mi je jasné, že sa opäť zapotím s tou ANGLIČTINOU. Hneď mi prejde hlavou: Ach, tá moja  ANGLIČTINA! Musím s tým niečo robiť! Akútne potrebujem pomoc s ANGLIČTINOU. Už mám dosť tých breptov a trapasov, musím sa naučiť komunikovať ANGLICKY! A to hneď TERAZ! “

Viete, na prvý pohľad sa to nezdá, ale:

Ako je asi na tom  Vaše sebavedomie, ak dennodenne zažívate trapasy v práci len preto, že neviete ANGLICKY?

Ako sa pri tom cítite, keď z Vás ide neistota,  v práci tak vznikajú nedorozumenia v komunikácii a mnohokrát urobíte to, čo ste vôbec nemuseli robiť namiesto toho, čo ste MALI spraviť, len preto, že ste to zle pochopili?

A ako Vás asi potom vnímajú ostatní v práci, Váš šéf či nadriadení?  Keď vidia, že neviete poriadne po anglicky.

Myslíte si, že keď budú mať obsadiť niekoho do novej lepšie platenej pracovnej pozície, ktorá si však vyžaduje znalosti angličtiny, tak si vyberú Vás?

Je tu ešte ďalší bežný problém, s ktorým sa stretávam:

Mnohokrát si vypočujem zážitky ľudí z práce na výletných lodiach, či v amerických reštauráciách. Ešte sú len na letisku na ceste domov a už mi volajú.

Minule sa mi stalo TOTO:

„ Dobrý deň, tu pán  XY, volám Vám, že sa chcem zapísať na kurz ANGLIČTINY u Vás. Práve letím zo svojej pracovnej cesty v Amerike, kde som bol na výletnej lodi a nechcite vedieť ako sa cítim“

Ja na to: „No dajte, som zvedavý.“

„Som na seba veľmi naštvaný, že som podcenil tú ANGLIČTINU. Cítil som sa tam ako pako. Len si to predstavte, ste na výletnej lodi s množstvom ľudí čo bežne spíkujú ANGLICKY, kde  JA a moja angličtina – no hotová KATASTROFA. Hrozne sa hanbím, cítim sa neuveriteľne trápne, že v dnešnej dobe neviem po ANGLICKY. Ako taký PAKO.“

„Preboha, kde som bol doteraz? Prosím Vás, pomôžte mi s tým.“

„Ok, mladý pane, presne viem, ako sa cítite. To poznám, sám som si tým prešiel. Aj pre mňa prvé vycestovania do zahraničia  boli teda riadne trapasy. Takisto som poriadne nerozumel na pracovisku čo mám robiť, ako to mám  spraviť, nuž nič príjemné. Takže som sa uvedomil a začal som makať na tej ANGLIČTINE ihneď naplno.“

Áno, a môžem Vám povedať, rozhodnutie začať riešiť ANGLIČTINU bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v mojom živote.  Otvorilo mi to dvere k novým príležitostiam, novým kontaktom a novým ponukám, o ktorých sa mi predtým ani nesnívalo.

Teraz, zastavme sa na chvíľu.

Našli ste sa vo vyššie opísaných situáciách aj Vy?

Zažívate aj Vy často podobné problémy a frustráciu, ako väčšina mojich klientov, keď s nimi ešte len začínam pracovať?

Ak ste sa v týchto opisoch aspoň trošku našli a chcete vedieť, ako sa v základných a stredne pokročilých situáciách plynule dohovoriť po anglicky, pripravil som pre Vás riešenie vo forme online kurzu ANGLIČTINY – Začíname spíkovať ANGLICKY 2.

Pre koho je kurz Začíname spíkovať ANGLICKY 2 určený?

check1
Pre tých, ktorí majú aké také základy z angličtiny, no potrebujú viac

check1Pre tých, ktorí v práci zažívajú mnoho trapasov len vďaka tomu, že majú  slabú ANGLIČTINU

check1Pre tých, ktorí pracujú v zahraničí  a potrebujú zvládnuť nielen  základy ANGLIČTINY, ale aj niečo viac

check1Pre tých, čo pracujú na Slovensku v zahraničnej firme a anglická komunikácia je pre nich základ

check1
Pre tých, ktorým už stačilo tých trapasov,  keď nevedeli ani slovo po ANGLICKY

Čo v kurze nájdete?

check1
14 videolekcií systematicky zoradených od začiatku

check1
Logicky zoradené témy tak, aby Vám to celé zapadlo do seba

check1Témy vďaka ktorým budete rozprávať ANGLICKY v práci bez stresu, neistoty, strachu a trapasov.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 1 – Sloveso CAN+ Pracovný zošit s cvičeniami – v hodnote 19 Eur – Prvá videolekcia vás prevedie slovesom CAN  čiže „môcť,vedieť“.  Naučíte sa tu základné možnosti  s využitím CAN tak, aby ste s ľahkosťou vedeli opísať svoje schopnosti, čiže to, čo viete a v čom ste dobrý. Napríklad I can teach English, you can sing well.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 2 – Sloveso WANT + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur – Druhá videolekcia Vám ukáže situáciu s WANT = chcieť,  čo je dôležité na to, aby ste vedeli poukázať na veci okolo Vás s vyjadrením toho, čo chcete.  Sloveso WANT je jedným z najčastejších  v reálnej situácii. Ukážeme si kedy použiť WANT+sloveso, kedy použiť WANT+podstatné meno.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 3 – Prítomný priebehový čas + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur. Táto videolekcia je v praxi takisto veľmi často využívaná preto, aby ste sa vedeli vyjadriť na veci, udalosti a ľudí okolo Vás: Čo robia teraz,  čo sa práve teraz odohráva, čiže kontext TU a TERAZ, v TOMTO MOMENTE. Napríklad: I am writing now, You aren´t sleeping at the moment.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 4 –Pravidelné  a nepravidelné slovesá  - v hodnote 19 Eur – tu si povieme rozdelenie slovies do 2 skupín a ukážeme si tvary slovies v troch „stĺpcoch“ – neurčitok –minulý čas – trpné príčastie. Napríklad CRY-CRIED-CRIED (pravidelné), DRIVE-DROVE-DRIVEN (nepravidelné). Je dobré to vedieť preto, aby vo Vašej  komunikácii nedošlo k trapasom a neistote.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 5 – Slovesá WAS a WERE + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur – tu si prejdeme sloveso TO BE – v minulom čase a ukážeme si situáciu, kedy a kde sa to najčastejšie používa. Tak, aby ste vedeli povedať: Ja som bol.... Toto bolo... my sme boli, tamto tam nebolo... atď.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 6 –Jednoduchý minulý čas 1.časť + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur –Tu si prejdeme použitie na situáciu v minulosti, opis minulých zvykov, dejov a činností tak, aby ste sa nestratili v praxi, v práci a v reálnej situácii  ich vedeli pohotovo použiť. Napr. I went to school yesterday, Did you go to school yesterday? No, I didn´t go to school yesterday.

videoplayer3d-iconVideo Lesson 7 –Jednoduchý minulý čas 2.časť + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur – v tejto videolekcii sa dostaneme do kontaktu s otvorenými vetami a otázkami v minulom čase: Napr. Kedy si prišiel domov? Ako si cestoval do práce? Ktorý projekt si si vybral? Atď. Z pohľadu praxe nezanedbateľná súčasť angličtiny. Toto je vec, ktorá robí slovenským študentom najväčšie problémy – aby sa vedeli rýchlo a správne opýtať... Čiže opytovacie zámená v otázke: What? Why? When? Where? Which? How? + did you go,  did they do, did he see?

videoplayer3d-iconVideo Lesson 8 –Prídavné mená v angličtine + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur. V tejto videolekcii sa zameriame na najzákladnejšie anglické prídavné mená –aby ste ich vedeli použiť vo vete tak, žeby to dávalo max.zmysel a vyhli ste sa nedorozumeniam v komunikácii. Táto lekcia sa tiež venuje budovaniu slovnej zásoby – prídavných mien – synoným (slov podobného významu) a antoným (slov opačného významu). Napr. FAST – SLOW (antonymá), FAST – QUICK (synonymá)

videoplayer3d-iconVideo Lesson 9 –Stupňovanie prídavných mien + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur. V tejto videolekcii sa zameriame na to, ako použiť vo vete napríklad: Dnes je lepšie počasie ako včera, môj sused je vyšší odo mňa, ale je mladší...Takisto v situácii – niečo je najlepšie : THE BEST, najdrahšie: The most expensive, najzaujímavejšie – the most interesting...

videoplayer3d-iconVideo Lesson 10 – HAVE/HAVE GOT + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur. V tejto videolekcii sa bližšie pozrieme na to, ako a kde použiť  sloveso HAVE/HAVE GOT = MAŤ . Súčasne si vysvetlíme aj situáciu v minulosti a dôležitosť toho, prečo je tak dôležité počúvať anglickú otázku... Ukážeme si 3 spôsoby s HAVE: Have you got? Do you have? Have you?

videoplayer3d-iconVideo Lesson 11 –Prídavné mená s –ED  a - ING + Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur . V jedenástej videolekcii sa povenujeme kontextu s prídavnými menami – kedy použiť: Interesting či Interested? Boring či bored?  Všetko praktické veci, ktoré určite oceníte. Aby ste vedeli čo je správne:  Boring film alebo bored film...

videoplayer3d-iconVideo Lesson 12 –Minulý priebehový čas+ Pracovný zošit s cvičeniami - v hodnote 19 Eur. V tejto časti sa pozrieme na mnoho situácií, ktoré sa odohrali v minulosti a mali priebeh. Tak, aby ste prakticky  vedeli použiť aj otázku, aj zápornú vetu v správnej forme. It was raining a lot yesterday. Were you working for a long time?

videoplayer3d-iconVideo Lesson13 –HOW MUCH  a HOW MANY+ Pracovný zošit s cvičeniami (v hodnote 19 Eur). V tejto videolekcii kurzu si vysvetlíme kedy používať How MUCH, kedy používať HOW MANY – povieme si o počítateľných a nepočítateľných podstatných menách všetko prakticky v kontexte každodenných situácií. How much Money do you have? How many euros have you got? How much wine is there in the fridge? Toto je doležité preto, lebo sa s tým často stretnete v praxi, v obchode, v zmenárni, atď.

videoplayer3d-iconVideo Lesson14 –Did you know that? = Vedeli ste, že?- v hodnote 19 Eur - Tu Vám ukážem zopár AHA momentov v angličtine,  zopár podobných slov, ktoré sa ale používajú inak, ako by sme si sprvoti mysleli. Bude to „otvárač očí“ pre mnohých z Vás. Ukážeme si okrem iných príkladov kedy vhodne použiť CARRY(nosiť) a WEAR (nosiť).

Ku každej lekcii máte priložený PRACOVNÝ ZOŠIT s cvičeniami – aby ste si to vedeli precvičiť v praxi

A to ešte stále nie je všetko.

Keďže mojim cieľom je učiť ľudí rozprávať s ľahkosťou a oveľa rýchlejšie a keďže chcem, aby ste z toho kurzu dostali skutočne maximum, pripravil som pre vás aj niekoľko extra bonusov navyše.

Takže  BONUSY pre Vás:

check11.BONUS: 30 minútová telefonická konzultácia GRÁTIS  - v hodnote 25 Eur.

Počas týchto 30 minút budem odpovedať na každú vašu pálčivú otázku ohľadom angličtiny.Spýtajte sa ma koľko otázok chcete, vyskúšajte si na mne nové vety, ktoré ste sa naučili a získajte odo mňa ďalšie tipy navyše, aby sme sa uistili, že vaša angličtina bude naozaj perfektná. Jedna bežná 30 minútová konverzácia so mnou stojí 25 eur, ale vy ju ako súčasť tohto kurzu dostanete úplne ZADARMO.

A to ešte stále nie je všetko!

check12.BONUS: 3 individuálne hodiny SKYPE lesson  GRÁTIS – spolu v hodnote 60 Eur

Počas každej z týchto 3 hodín Skype konverzácie, sa ma môžete pýtať akékoľvek otázky ohľadom Vášho online kurzu angličtiny, vieme si prebehnúť veci a cvičenia v lekciách, čo Vám prípadne nebolo jasné, aby ste si naozaj odniesli z tohto kurzu maximum.

Počas týchto hodín pracujeme jeden-na-jedného a veľmi intenzívne na tom, aby ste viditeľne zdokonalili svoju angličtinu vo  všetkých smeroch a aby ste využili čo najviac z mojich bohatých 10 ročných skúseností v anglickej konverzácií.

Tri individuálne Skype lesson stoja spoločne 60 eur, ale vy ich ako súčasť tohto kurzu dostanete úplne ZADARMO.

Ale pozor. Pretože to ešte stále nie je všetko!

check13.BONUS: Ranný jazykový nakopávač – v hodnote 89 Eur

U mojich študentov veľmi obľúbený.Mailom vám budem pravidelne posielať silné motivačné myšlienky každé druhé ráno po dobu 60 dní tak, aby Vás to nakoplo s tou ANGLIČTINOU. Tak aby ste v sebe našli Váš najhlbší vnútorný potenciál, ktorý každý jeden z Vás v sebe určite skrýva. Ranný jazykový nakopávač Vás myšlienkovo navedie na takú cestu, aby ste uverili v to, že angličtinu zvládate hravoa s ľahkosťou, aby ste sami uverili tomu, že všetko je možné v kontexte: spíkujem anglicky a moja kvalita života rýchlo rastie nahor, spíkujem anglicky a môj príjem ide nezadržateľne vyššie, spíkujem anglicky a plním si svoje životné ciele a sny.

Ale to ešte STÁLE nie je všetko!

check14.BONUS: Doživotná podpora v členskej zóne kurzu – nevyčísliteľná hodnota.

Keďže ide o online kurz, jeho obsah a moju podporu v členskej zóne máte doživotne k dispozícii. Ozaj nemáte čo stratiť, tu môžete iba získať. Vďaka kurzu Začíname spíkovať anglicky môžete získať obrovskú hodnotu, za ktorú sa Vám Vaša budúcnosť raz poďakuje.

So všetkými týmito bonusmi sa uistíme, že nielen z tohto kurzu dostanete maximum, ale po anglicky začnete konverzovať plynule, bezstarostne a s istotou.

Ale to ešte STÁLE nie je všetko!

check15.BONUS: Ochutnávka z môjho nového kurzu SPÍKUJEM ANGLICKY PREMIUM – v podobe dvoch videí v hodnote 50 Eur 

Tento kurz je nadstavbou toho, čo sa dozviete v tomto kurze Začíname spíkovať ANGLICKY 2.Dve videá v sumárnej hodnote 50 Eur zadarmo iba pre Vás ako poďakovanie, že ste si zakúpili tento online kurz.

Ďalšími  výhodami  tohto  online kurzu sú: 

Všetkými videolekciami v kurze si prechádzate vlastným tempom

Nie ste naviazaný na žiadnu skupinu ani fixný čas

Nechodíte tak na kurz fyzicky – šetríte tým drahocenný čas aj peniaze

Ak si nejaké info nezapamätáte, vždy sa k tomu budete môcť vrátiť a budete to mať k dispozícii DOŽIVOTNE u seba v počítači!

Dovoľte mi spýtať sa Vás...

Akú hodnotu má pre Vás perfektné dorozumenie sa v práci po ANGLICKY a excelentné zvládnutie akejkoľvek pracovnej úlohy v anglicky hovoriacom prostredí?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť za to, že budete vedieť spíkovať ANGLICKY hravo a s ľahkosťou?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE  porastie Váš pracovný výkon a odmena?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE sa Vaša životná úroveň rapídne zvýši?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE sa viete dostať do iných kruhov a mať množstvo nových príležitostí ako na dlani?

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť zato, že vďaka ANGLIČTINE sa Váš život stane o niečo jednoduchší?

Celková cena kurzu vrátane bonusov a ďalších výhod je 490  Eur s DPH.

Dnešná cena, za ktorú to všetko môžete získať je 59 Eur s DPH.

Áno, čítate dobre, iba 59 Eur s DPH.

To, čo dostanete v tomto kurze v porovnaní s Vašou investíciou,  predstavuje obrovskú hodnotu.

Tých 59 Eur sú  len omrvinky za to,čo pre vás môže kurz Začíname spíkovať anglicky 2 spraviť - dodať viac pohody, rozhľadu, kľudu, vedomostí a sebavedomia.

Jazykový online kurz Začíname spíkovať ANGLICKY 2 – predstavuje prvý kurz takýchto rozmerov s cenou nižšou ako je 1 bežný nákup v supermarkete.

Mnoho z Vás mi píše, že si nemôže dovoliť investovať vyššiu sumu.

Hodnota kurzu je 490 Eur, no len týchto pár dní som sa rozhodol to urobiť najdostupnejšie ako sa len dá.

Tak, aby si to mohol dovoliť naozaj každý.

Vy dnes môžete získať tento online kurz za cenu nižšiu ako je 1 bežný nákup v supermarkete. Odnesiete si však oveľa VIAC, ako napoly prázdnu tašku.

Rozhodnutie je ale na Vás.

Doprajte si  1 bežný nákup v supermarkete, alebo si zakúpte online kurz ANGLIČTINY, ktorý Vám pomôže zarobiť si na minimálne 100 takýchto nákupov.

 

Cena, za ktorú to všetko môžete získať je:

490 Eur

59 Eur s DPH

Online kurz Začíname spíkovať ANGLICKY 2 je v elektronickej forme a prístup k nemu Vám bude doručený okamžite po Vašej objednávke.

Takže spíkovať ANGLICKY môžete už za pár minút.

V tomto ONLINE kurze dostávate rovnaké informácie a materiály, ktoré som ja sám použil, aby som spíkoval ANGLICKY s ľahkosťou a v pohode 4-krát rýchlejšie.

Moja ponuka tu ale nebude donekonečna. Je len pre tých, ktorí idú do AKCIE, pre tých, ktorí sú ochotní konať IHNEĎ.

Je časovo obmedzená len do  11.10.2016 (do polnoci). Po tomto termíne sa prihlasovanie do kurzu UZAVRIE.

Čo na naše kurzy o našu výučbu hovoria naši študenti?

Monika Folentová Monika Folentová

Výučbu angličtiny v jazykovke ELSiS hodnotím veľmi pozitívne, som maximálne spokojná s touto školou a hlavne so vzdelaným lektorom. Je to na vysokej úrovni odkomunikované. Celkovo mi to sedí a rada túto školu odporúčam aj ďalším študentom.

Alexandra Veľasová Alexandra Veľasová

Ku kurzu v ELSiS som sa dostala vďaka výhre v mikulášskej súťaži. Som veľmi šťastná, že sa mi dostala taká možnosť. Hodnotím to veľmi pozitívne, naučila som sa veľa nových vecí najmä ohľadom gramatiky. Oceňujem profesionálny a milý prístup lektora a túto školu odporúčam aj ostatným. Vyskúšajte, nebudete ľutovať.

Peter Šteňko Peter Šteňko

Hodiny angličtiny v tejto škole som si vybral preto, lebo som hľadal spôsob ako sa posunúť v angličtine dopredu. Spolupráca trvala 5 rokov.  S výsledkom som veľmi spokojný, zmaturoval som z angličtiny a posunul som sa hlavne v konverzácii, čo je pre mňa najdôležitejšie, lebo rád cestujem po svete. Cením si najmä priateľský prístup lektora a ochotu pomôcť. Odporúčam aj ostatným študentom nech skúsia, určite nebudú ľutovať.

Silvia Murníková Silvia Murníková

Podľa mňa je výučba na tejto škole na veľmi vysokej a veľmi dobrej úrovni. Odkedy chodím na hodiny prípravy k maturite z AJ, tak moje znalosti a schopnosti sa rozšírili o veľa nových informácií. Som spokojná so spôsobom vedenia hodín a s mojim vyučujúcim p. Meričkom. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú rozšíriť svoj obzor a schopnosť komunikovať anglicky.

Diana Dupaľová Diana Dupaľová

Jazykový kurz angličtiny prebiehal priateľskou, zaujímavou formou s dôrazom na komunikáciu, čo bolo to hlavné  a dôležité pre mňa. Oceňujem profesionálny prístup lektora a som len a len spokojná. Určite doporučujem túto jazykovku aj ostatným.

Ak ešte stále váhate, či je tento kurz pre vás...tu je niečo, čo sa vám bude páčiť...

garancia-modra

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Vyskúšajte tento kurz. Vezmite si ho, prejdite si všetkými videolekciami, vypracujte si pracovné zošity, zoberte si z neho čo najviac informácií.

A ak si po 30 dňoch poviete, že tento kurz nie je pre Vás, že to nie je to, čo ste očakávali, tak mi napíšete krátky email na info@elsis.sk alebo zavoláte na číslo 0908 822 523 a ja Vám vrátim všetky peniaze bez toho, aby som sa Vás na čokoľvek pýtal.

Som však presvedčený, že HODNOTA tohto kurzu Vám prinesie  PODSTATNE VIAC!

Aké by to bolo cítiť sa v maximálnej pohode v práci  s vašou angličtinou vďaka tomuto kurzu?

Naozaj si predstavte aké by to bolo...

Predstavte si, aké by to bolo pohodovo sa dorozumieť ANGLICKY ?

Predstavte si, že ste v práci a Vaši nadriadení sú ohúrení tým, ako ste sa zrazu zlepšili v angličtine.  Ako s nimi viete poľahky komunikovať.

Predstavte si koľko nových príležitostí by Vám to mohlo priniesť a čo všetko by Vám to mohlo priniesť do života.

Stálo by za to investovať do seba a zakúpiť si online kurz Začíname spíkovať Anglicky 2?

Ak je vaša odpoveď áno, tak kliknite na žlté tlačidlo nižšie teraz a pustite sa do toho:

Časté otázky

1. Čo ak nebudem stíhať prechádzať kurzom?

Nevadí, keďže to máte v online verzii v počítači, viete sa k tomu vrátiť, ked budete mať čas.

2. Prečo sa kurz volá Začíname spíkovať anglicky 2? Je to druhá časť, či ako mám tomu rozumieť?

Áno, jedná sa o nadstavbu online kurzu Začíname spíkovať anglicky 1.  Neznamená to ale, že je podmienkou mať za sebou 1.časť – prvá časť je zložená z vecí pre úplných začiatočníkov.

3. Bude to len nejaká teória?

Keďže sa jedná o jazykový kurz pre stredne pokročilých, tak bude tam aj trocha teórie, ale táje veľmi úzko napojená na prax, na praktické veci, ktoré sa vonku v zahraničí používajú veľmi často. Viem o čom hovorím, sám som precestoval USA, Anglicko  a Austráliu a v kurze sa dozviete veci, bez ktorých sa vo svete nezaobídete. Tipy a triky, ktoré Vám učiteľ bez zahraničných skúseností nikdy neodovzdá.

4. Čo ak nebudem niečomu rozumieť?

Vrámci kurzu máte doživotnú  podporu v členskej zóne, kde sa ma môžete pýtať všetko čo Vás trápi (samozrejme iba ohľadne angličtiny)

5. Potrebujem na kurz nejaké učebnice?

Nie, žiadne učebnice Vám netreba, všetko máte vysvetlené v jednotlivých lekciách kurzu.

6. Mám si písať nejaké poznámky?

Je to samozrejme na Vás, avšak doporučujem si urobiť poznámky z prebratých vecí, ku každej lekcii máte pracovný zošit, kde si to všetko môžete značiť.

7. Čo ak zistím, že kurz mi nevyhovuje?

V tomto prípade si viete uplatniť 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Jednoducho mi napíšete mail na info@elsis.sk alebo zavoláte na 0908 822 523 a bez akýchkoľvek otázok Vám vrátim peniaze.

8. Ako sa prihlásim do kurzu?

Ihneď po prijatí Vašej objednávky Vám na Váš email odošleme prístupové údaje, takže rozprávať ANGLICKY môžete už o 5 minút 🙂

P.S: Ak ste jeden z tých, ktorí rovno idú dole na spodok stránky, tak pre Vás len  v krátkosti:

Prinášam Vám online jazykový kurz Začíname spíkovať anglicky 2 v rozsahu 14 videolekcií, každá videolekcia v hodnote 19 Eur, plus atraktívne bonusy k tomu:

check11.BONUS: 30 minútová telefonická konzultácia GRÁTIS  - v hodnote 25 Eur.

 

check12.BONUS: 3 hodiny SKYPE lesson  GRÁTIS – spolu v hodnote 60 Eur

 

check13.BONUS: Ranný jazykový nakopávač – v hodnote 89 Eur

 

check14.BONUS: Doživotná podpora v členskej zóne kurzu – nevyčísliteľná hodnota.

 

check15.BONUS : Ochutnávka z môjho nového kurzu SPÍKUJEM ANGLICKY PREMIUM – v podobe dvoch videí v hodnote 50 Eur

Celková hodnota kurzu je tak 490 Eur s DPH.

Dnešná cena, za ktorú to všetko môžete získať je 59 Eur s DPH.

Áno, čítate dobre, iba 59 Eur s DPH.

 

A navyše máte aj neobmedzenú 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí čo znamená, že ak si myslíte, že tento kurz nebola dobrá investícia alebo nenaplnil vaše očakávania, tak mi do 30 dní dáte vedieť a ja vám vrátim peniaze.

ROZHODNUTIE JE NA VÁS