7 COOL TRIKOV

AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie

Cítiš sa trápne, nervózne alebo hanblivo, keď rozprávaš anglicky? Štve ťa, že angličtinu si študoval roky, no stále nevieš poriadne rozprávať? Cítiš sa z toho frustrovaný?
Stiahni si ZDARMA E-BOOK: 7 COOL TRIKOV AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie, a uvidíš, že hneď to bude oveľa ľahšie :-)

O Marekovi Meričkovi

Písal sa rok 2001, začalo nové milénium.Mal som vtedy 17 rokov, maturita už klopala na dvere. Musel som sa rozhodnúť, čo ďalej.

Všímal som si okolie. Angličtina, nemčina či iné cudzie jazyky nás atakovali zo všetkých strán. Ešte aj z počítača na mňa žmurkali samé “zrozumiteľné” frázy.

Rád cestujem. Nuž padlo rozhodnutie – ANGLIČTINA.

Ale ako na to? Ja chlapec z malej dediny… Naši doma len neveriacky krútili hlavou. “Angličtina? Neblázni!”

Prišla výzva – angličtina na vysokej škole. Nikto mi neveril. Spočiatku ani ja sám som tomu neveril. Prvá prednáška v aule, no hotová katastrofa… Bol som ako vyoraná myš.

Potom ďalšia výzva – pobyt v Rumunsku, brigády v USA a angličtina v Austrálii.

Avšak vôbec to nebolo jednoduché. Prvé týždne v USA som ničomu nerozumel. Pripadal som si ako “stratený v New Yorku”.

Štúdium angličtiny v Austrálii mi ukázalo ako to chodí vo svete. Vynikajúca lekcia do života.

Poviem Vám, malo to grády.

Začal som uvažovať nad tým ako to ostatným naokolo uľahčiť. Ako im pomôcť rozumieť a aj plynule komunikovať anglicky.

Prišiel nápad – založím si jazykovku! To predsa dneska fičí. Fungujem už vyše dvoch rokov, začínal som úplne od nuly. Dnes mám cca 50 spokojných študentov v Humennom, Michalovciach a v Prešove. Spočiatku nie všetci boli spokojní. Ale stačilo len vydržať a byť trpezlivý.

Stačilo sa len spýtať: Ako Vám môžem pomôcť?

A počet spokojných študentov rastie. Úspešne zvládnu maturitu, prijímačky na vysokú školu, uspejú na pracovnom pohovore a zvyšujú si kvalitu života.

Mám radosť z toho, že ľudia na sebe neustále pracujú. To, že čítate tieto riadky hovorí o tom, že aj Vy chcete napredovať.

Blahoželám Vám! Začlenili ste sa medzi 10% tých, ktorým ich budúcnosť nieje ľahostajná.

Prajem Vám, aby ste v živote zažili ten pocit, keď sa viete bez problémov dorozumieť anglicky alebo iným cudzím jazykom. Stojí to zato. Vaša budúcnosť sa Vám zato poďakuje.

Ak ma chcete kontaktovať ohľadom výučby angličtiny či iných cudzích jazykov( nemčina, ruština), neváhajte a vyplňte kontaktný  formulár nižšie. Ozvem sa Vám podľa možností do 24 hodín.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás!