7 COOL TRIKOV

AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie

Cítiš sa trápne, nervózne alebo hanblivo, keď rozprávaš anglicky? Štve ťa, že angličtinu si študoval roky, no stále nevieš poriadne rozprávať? Cítiš sa z toho frustrovaný?
Stiahni si ZDARMA E-BOOK: 7 COOL TRIKOV AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie, a uvidíš, že hneď to bude oveľa ľahšie :-)

VAROVANIE: Chcete sa naučiť anglicky v skupine 10-15 žiakov? Zabudnite na to!!!

Cieľom každého jedného študenta pri zápise na jazykový kurz je naučiť sa jazyk. Cieľom je efektívne vynaložiť svoje peniaze nato, aby sa daný jazyk (či už angličtinu, nemčinu, ruštinu či iné) naučil hravo a s ľahkosťou a pritom čo najrýchlejšie.

Čo si myslíte? Akú máte šancu sa daný cudzí jazyk naučiť, keď je Vás v skupine od 10-15 študentov? Dajte si na to odpoveď sami.

ludia

Čo si myslíte? Akú máte šancu sa naučiť angličtinu či nemčinu, keď máte individuálnu hodinu, alebo ste v skupine 2-4 študentov? Myslím, že oveľa vyššiu. Čo Vy na to? Súhlasíte?

A čo keby som Vám teraz povedal, že u nás sa to dá – skupinky sú malé (2-4 študenti) a vyjde Vás to na 5 Eur za jednu vyučovaciu hodinu? Neveríte? Navštívte našu stránku www.elsis.sk a pozrite si aktuálnu ponuku kurzov.

myslienky

Naviac sa môžete prihlásiť – zadať svoj email a ZDARMA dostanete e-book s názvom 7 COOL TRIKOV TRIKOV AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie

 

Pohodový deň a užívajte si život 🙂  Marek